Atostogos! Kaip nepersikrauti daiktu, bei buti viskam pasiruosus.


IMG_5927

Sveikos brangiosios.

Atostogų metas jau atėjo, o galbūt pas kažką ir baigėsi. Tačiau šiandieną, norėčiau aptarti su Jumis vieną iš didžiausių galvos skausmų, kaip ir ką susidėti į lagaminą, kad užtektų visoms dienoms. Būtum pasiruošusi bet kuriai progai, bet tuo pačiu ir nenešiotum vis tų pačių drabužių kiekvieną dieną.


Vienas iš didžiausių patarimų, yra susiplanuoti ‘outfitus’. Susidėk visus rūbus kuriuos tavo manymų turėtum pasiimti kartu ant lovos ir pasidaryk derinius. Tikrai, kad keletas rūbų, tokie kaip šortai, maikutės ar sijonai gali būti naudojami kelis kartus. Pakeitus  aksesuarus, ar vietoj šortų užsidėjus dailesnį sijoną su ta pačia maikute, tikrai galėsi eiti vakarienės į restoraną ar vėlyvam pasivaikščiojimui po miestą.

Pasitelk fantazija, pavartyk žurnalus, kad įgautum daugiau įkvėpimo ir tikrai tavo lagaminas nebus perpildytas nereikalingais daiktais. O tai ypač galioja su avalyne. Priklausant nuo to kur tu važiuosi atostogauti, bei kokio aktyvumo atostogas esi suplanavus, vistiek užteks tik 3- 4 porų batų. Tapkučių į papludimį, sportinių batelių rytinei mankštai bei turistiniams žygiams ir dailesnių balerinų ar aukštakulnių vakariniai daliai, kai norėsi jaustis pasitempusi bei  pasipuošusi.
Dar vienas patarimas. Nesusidėk vien tik spalvotų rūbų. Jei pasirinksi panašios spalvos tematiką, bus lengviau derinti tarpusavyje rūbus atostogų metu. Kita vertus, mes juk važiuojame ilsėtis ir tikrai nenorime apsunkinti savęs ‘Ką man šiandieną apsirengti’ rūpesčiais.  

IMG_5928

! Nepatingėk, ir dar būnant namuose, apsirenk kiekvieną rūbų derinį ir jį nufotografuok. Ryte prabudus atostogų metu, tau tereikės išssirinkti vieną iš nuotraukų ir jau žinosi ką tą dieną rengtis.

 

Nepamiršk galvos apdangalų. Yra begalės gražių, bei stilingų skrybėlių, beisbolo kepurių, o galbūt pasidaryk ‘turbaną’ ant galvos iš šilkinės skarelės. Tai suteiks žaismingumo bei atrodysi stilingai.

Juk atostogos tam ir yra skirtos, kad pailsėti. Negalvok “Ką pasakys kiti”, eksperimentuok, žaisk su stiliumi, drąsiau rinkis aksesuarus, jei to negali daryti kiekvieną darbo dieną. Džiaukis kiekviena minute bei gauk 100% malonumo iš visko ką darysi.

 

Gražių atostogų bei nepamiršk kremo nuo saulės!
Enrika

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s