Casual Outfit + Glosstyle.com konkursas! LT tekstas


Kasdienybė mus kartais taip įsuka į užburtą ratą, kad neretai pamirštame atrodyti pasitempusios bei gražios kiekvieną dieną. Mano močiutė sakydavo, kad kiekvieną kartą išeinant iš namų, turi atrodyti taip, kad tai tiktų kiekvienai progai. Nesvarbu ar tu eini į darbą, ar į miestą kavos, o galbūt tik išmesti šiukšles – turi būti pasitempusi.

Suprantama, kad deja ne visada taip išeina. Juk mes, mielosios, tikrai nueiname į parduotuvę pieno ar šokolado apsirengusios naminiais rūbais ir pasplapčia galvojame “kad tik nesutikčiau jokio pažįstamo”. Pagalvokime, kiek kartų raudonavome sutikusios buvusį vyrą ar vaikiną atrodančios tarytum ką tik būtume išlipusios iš lovos? 🙂

Taip, kad mielosios, pasitempiame ir pirmyn į trasą! Ypač kai šiais laikais turime visas prieigas ir neturime jokių apribojimų savo stiliui.

Norėčiau pasidalinti mažais “triukais” su Tavimi, kurie suteiktų šarmo kiekvienai dienai. Pavasaris jau už lango, kaip tik metas pravalyti savo spintą ir įnešti naujų spalvų, gaivumo bei pozityvo!

Pats paprasčiausias ir mano manymu stilingiausias rūbų derinys kiekvienai dienai būtų šis.

IMG_4259

Panašų švarką bei kelnes galite rasti čia:

http://glosstyle.com/lt/paltai-striukes/789-juoda-odine-striuke-rocker.html

http://glosstyle.com/lt/paltai-striukes/45-juoda-odine-re-fashion-striuke.html

http://glosstyle.com/lt/moteriskos-kelnes/536-rozines-kelnes-mandarin.html

http://glosstyle.com/lt/moteriskos-kelnes/569-klasikines-melsvos-kelnes.html

Klasikinės kelnės suteiks elegancijos bei pasitikėjimo savimi, o dryžuota maikutė įneš paprastumo jausmą. Mažas patarimas: kraštelį maikutės užkišk už kelnių. Atrodysi kaip tikra mados žinovė bei šis mažas triukas išilgins liemenį, be to atrodysi aukštesnė!

Prie tokio derinio yra būtina užsidėti Necklace Statement papuošalą. Kitais žodžiais, tai tūrėtų būti masyvus papuošalas. Jei turi didesnę krūtinę tai puikiai padės nukreipti dėmesį ir sukurs tikrąjį Casual Chic stilių.

Papuošalą rinkis labiausiai sau tinkantį prie širdies bei stiliaus. Tai gali būti nuo spalvotų gėlių iki susipainiojusių metalinių plonų grandinėlių suteikiančių šiek tiek rokeriško stiliaus.

Jau keletą metų iš eilės odinės striukės bei švarkai nebepalieka mūsų spintų. Kai tik orai atšyla, iš karto norisi trauktis odinę striukę, suplėšytus džinsus ir ahh, kad dar lauktų ir gražus motociklininkas po langais… Tačiau, jei jį užsidėsi prie elegantiškų, klasikinių kelnių ir aukštakulnių – Voilà! You rock women!

Šitoks rūbų derinys puikiai tiks ir į darbą, nepaisant nei amžiaus, nei to ką darbe dėvi dažniausiai. Gyvenam tik vieną kartą, o kiekvieni metai tai yra ne amžius pase, o tik išmintinga patirtis. Šampano su draugėmis ar į pašėlusį nakties nuotykį su nepažįstamuoju, kuris nesugebėjo atplėšti akių nuo tavęs.

Norėtumėte kažko dar paprastenio? Pasižiūrėkite į kitą variantą.

IMG_4322

Plėšyti džinsai, conversai, taip pat statement necklase, odinė striukė ir paprasta maikutė. Principas toks pats kaip pirmojo varianto. Nepamirškime, kad paprastume ir slypi visas grožis! Nereikia persistengti, keli aksesuarai suteiks žaismingumo ir stiliaus, o jausitės svarbiausia patogiai!

Eksperimentuokite, nebijokite žaisti su spalvomis bei skirtingomis medžiagomis ar raštais. Išeikite iš komforto zonos ir džiaukitės kiekviena akimirka. Juk rūbai tam ir yra skirti, kad pakeltų nuotaiką, bei suteiktų pasitikėjimo savimi!

Kviečiame siųsti savo Casual outfit derinius paštu info@glosstyle.com. Originaliausi deriniai laimės įvairius prizus bei dideles nuolaidas apsipirkti http://www.glosstyle.com parduotuvėje.

Iki greito!
Enrika

Advertisements

3 thoughts on “Casual Outfit + Glosstyle.com konkursas! LT tekstas

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s