Ar tik brangūs būna geri? 


img_2331

Norėčiau šiandieną pakalbėti apie ganėtinai dažną klausimą. Ar tik brangūs produktai būna geri? Anksčiau drąsiai sakyčiau jog taip, bet pabandžius šitą kremą ne tik aš, bet ir mano mama likome sužavėtos. Jo kaina yra manau iki 3 eurų.

Šis yra vakarinis kremas, bet aš naudoju ir dieną ir net po kelis kartus (ypač dabar kai lankausi beveik kiekvieną dieną baseine). Oda iš karto tampa pamaitinta, AKIMIRKSNIU. Žinote tą švarumo jausmą ant veido, kai jis būna idealiai nuvalytas ir pamaitintas įvairiausiais kremais? Tai vat šis Večer kremas būtent tai ir suteikia.

Po kelių savaitės naudojimo, mano veido oda patapo labiau elastinga, dingo visi spuogeliai, ryte nebūdavo jokių juodų ratilų po akimis, bei išduosiu paslaptį. Kadangi kremą patepdavau ir ant blakstienų, šiandieną pamačiau, kad jos yra žymiai tankesnės ir ilgesnės. Nežinau ar būtent nuo šio kremo ar kokiais kitais stebūklais jos pailgėjo, bet aš tikrai apsidžiaugiau! 🙂

img_2338

Konsistencija yra ganėtinai tiršta, todėl visam veidui užteks tikrai nedaug. Patogi tubelė ir sandarus uždarymas. Ypač tinka sausai odai, nes tokio veido maitintojo neturėjau net labai brangiuose kremuose.

Sudėtyje yra petražolių ekstraktas, vitaminas A ir E, bičių vaškas bei saulėgražų aliejus. 

Visoms ir visiems tikrai rekomenduoju isigyti, na jei nepatiks ar netiks, tai kelių eurų nebus gaila, bet tikrai užtikrinu,kad tai yra pasaka! O net žiemos metu tai idealiai tiktų ir rankom.

Ar esate bande? Kokios Jūsų idėjos apie šį kremą?

Dėkoju,kad skaitote ir nepamirškite, kad šį vakarą bus mano trečiasis dienoraščio įrašas.

Jūsų, Enrika ❤

 

Advertisements

2 thoughts on “Ar tik brangūs būna geri? 

  1. Šio kremo kaina tikrai labai juokingai maža, bet kai pamatai, kad naudojami 100 proc. natūralūs aliejai, kad kremas maitina, ramina, gražina elastingumą, ir suteikia odai tikrą sotumo jausmą, norisi jį naudoti ir nekeisti į pilnus chemijos prikištus brangius ir išreklamuotus kremus. Asmeniškai renkuosi kokybę už protingą kainą.

    Liked by 1 person

    1. Butent. Mamos jau paprasiau kad man daugiau nupirktu ir atsiustu i Danija, nes rezultatas tiesiog nerealus. Ir palyginimui: menesi naudojau tik YSL forever young veido krema ir sita sekanti menesi, tai 60 kartu pigesnis kremas padare nerealius rezultatus;)

      Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s