Morning routine with Mixa


Lietuviškai:

Po kelių savaičių bandymo Mixa produkcijos, noriu pasakyti, kad likau labai nustebinta. Pradėsiu nuo Micelinio vandens jautriai ir reaktyviai odai. Šis valomasis vanduo itin gerai nuvalo makiažą, o ypač akių tušą kas man labai patiko. Palyginimui galiu pasakyti, kad šis valomasis vanduo man patiko labiau nei Garnier micelinis vanduo.

Jei kalbėti apie sudedamąsias dalis, tai labai pasijautė, kad yra pantenolio. Veidas iš karto tampa nuramintas ir neparaudes. Drąsiai rekomenduoju ir manau,kad visos liksite patenkintos 🙂

 

Kai veidas jau švarus ir visos poros išvalytos ( apie Estee Lauder valiklį galite paskaityte praeituose įrašuose) ir su vandeniu visi likučiai nuvalyti taip pat, laikas teptis Raminamuoju kremu nuo paraudimo. Mano veido oda yra linkusi į paraudimus, todėl tai itin tiko. Veidas tampa pilnai pamaitintu, natūraliai spindinčiu bei suteikia tolygesnį atspalvį odai. Šis kremas vadinamas raminamuoju dėl sudedamųjų dalių, tai yra Arniko žiedų ekstraktas ir šaltasis kremas.  Jautrios odos turėtojoms tikrai patiks ❤️

Nors protuktai yra gauti testavimui nemokamai, visa nuomonė yra nuoširdi ir drąsiai rekomenduoju išbandyti.

English:

I got these Mixa products to make a review. And honestly, I really liked. The brand is made for a sensitive skin.

Let’s try with Micellar water. It is much better than Garnier for example. Cleans perfectly and soothes sensations of irritations on a skin. It has panthenol as well, so you won’t have any redness on a face.  Perfectly fits for the eyes and lips. And removes the mascara amazingly!

Next one is a Soothing SPF15 care anti-redness face cream. My face looks immediately relaxed, moisturized and fresh. The main ingredients are Arnica blossom  and cold cream wich will decrease all the redness from your face.

Definitely I recommend to try and if you have any questions, feel free to comment bellow.

Yours, Enrika

Advertisements

2 Comments Add yours

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s