It’s all about Glosstyle


Nuostabios marsala spalvos švarkelis tinkantis prie sportinių batelių ir aukštakalnių. Didelis gobtuvas apgaubiantis jaukumu, bei suteikiantis šiek tiek mistikos jausmą. Tarytum pasislėpi nuo visų ir lieki savo mintyse bei svajonėse, paliekant miesto šurmulį tolumoje.

Švarkelį pasirinkau prie džinsinio sijono, kas yra “ant bangos” šį sezoną, bei kitą bliuzelę-megztuką iš Glosstyle, bet apie ją kitoje nuotraukoje.

Švarkelis taip pat tiks su suknelę ar džinsais, priklausomai nuo asmeninio stiliaus. Kaip ir praeitas cardiganas yra super universalus, o kokybė tiesiog pasakiška.

Kapišoną galite išversti į kitą pusę ir naudoti taip pat kaip apykaklę, kadangi jis yra ganėtinai didelis. Atšilus orams, puikiai tiks naudoti kaip švarkelį-striukytę. Stilinga, patogu ir išsiskiriantis nuo kitų.

Norite patogesnio varianto? Šokite į sportinius batelius ir pirmyn į parduotuves ar paskaitas.

Megztukas iš vilnos bei medvilnės, puikiai tiks aktyvų gyvenimo būdą turinčioms moterims bei panelėms. Labai šiltas, šiek tiek “oversized” ir taip pat ypatingai gražios, bent jau man asmeniškai, spalvos.

Šaltesniems orams puikiai tiks prie odinio sijono, aulinių batų, skrybelės bei didelės tašės ar kuprinės. Kaip manote Jūs?

Norėčiau padėkoti Glosstyle už bendradarbiavimą kartu!

Jūsų Enrika ❤️

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s